Nors „Dropbox“ kol kas yra lyderis debesų talpyklos srityje, bet konkurentų čia tikrai užtenka. Nesenai girdėjome gandų, kad „Google“ taip pat ruošiasi pristatyti savo sprendimą su prieinamais API programuotojams. Dar žinome taip pat populiarią „SugarSync“, „Box.net“ ir daugelį kitų. Tačiau, „LogMeIn“, geriau žinoma kaip programinę įrangą skirtą prisijungti prie kompiuterio per nuotolį, pristatė savo įdomų sprendimą – „Cubby“.

Skirtingai nei „Dropbox“, „Cubby“ iškart duoda 5 GB vietos debesyje (nors su šiandienine rinkos lyderę talpą galima ženkliai pasididinti įvairiais būdais). Dar vienas „LogMeIn“ sprendimo pliusas yra tas, kad galima pasirinkti kelis aplankus sinchronizacijai, panašiai kaip „SugarSync“. Na, o įdomiausia dalis yra ta, kad „Cubby“ turi p2p (peer-to-peer) dalinimosi technologiją, t.y. galima sinchronizuoti failus tarp kelių įjungtų kompiuterių. Naudojant šią funkciją failai nebus saugomi serveryje, bet ir nebus eikvojama talpa.

„Cubby“ yra prieinama „Android“, „iOS“, „Windows“, „OS X“ vartotojams, bei per naršyklę adresu Cubby.com. Tiesa, ši tarnyba tėra beta stadijoje, tad pagrindiniame puslapyje teks prašyti pakvietimo.

Šaltinis: AndroidPolice
 
Straipsnio autorius:
Edgaras Apšega Edgaras Apšega
http://apsega.lt  ||  @apsega  ||  Facebook profilis  ||  Google+ profilis  ||  edgaras(eta)fwd.lt
Esu informacinių technologijų entuziastas, kuris siekia kasdien žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis. Mokausi, dirbu, ir domiuosi įrenginiais su iOS, Android, WP operacinėmis sistemomis.
 
Rekomenduojame:
Kiti autoriaus įrašai Kiti kategorijos įrašai

Visi komentarai (2)
0
Valdas: (Reputacija: +12)
2012-04-16 03:16
Bicasa.com duoda 427 GB. Kol kas nemokamai (beta), paskui 10USD per mėn.

0
Valdas: (Reputacija: +12)
2012-04-16 03:18
Sorry. Klaida: ~560 TB (terabaitų). :)

Parašykite komentarą:

Jūsų vardas (privalomas): Jūsų el.paštas (neskelbsime): Jūsų tinklalapis (neprivalomas):
Komentaras:

Jūsų vardas (privalomas):


Jūsų el.paštas (neskelbsime):


Jūsų tinklalapis (neprivalomas):


Komentaras:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas