Ir vėl prie rytinės kavos turite galimybę paskaityti IT naujienų porciją. Kol Lietuvoje buvo nedarbo diena, per dvi paras už Atlanto ir šiaip IT pasaulyje įvyko gan daug įdomybių. Pažiūrėkime.

  1. Pasirodė laukiamos “Blackberry 10″ operacinės sistemos versija, skirta programuotojams – ji pristatyta programėlių kūrėjams kartu su išdalintais “Dev Alpha” telefonų modeliais. Apie tai galite paskaityti TechCrunch pirmuosius įspūdžius, Mashable parengtą pirmųjų “Blackberry 10″ programėlių mini-apžvalgą arba tiesiog pažiūrėti video-pristatymą.
  2. “Microsoft” investuoja 300 milijonų dolerių į elektroninių knygų verslą – būtent tiek kainavo partnerystė su “Barnes & Noble”, pagal kurią “Microsoft” valdys apie šeštadalį akcijų specialiame naujame “Nook” krypties padalinyje, kuris oficialaus pavadinimo dar neturi. Tad “Windows 8″ sistemoje galėsime išvysti įdomių sprendimų šiai nišai.
  3. Nuo šiol “Facebook” tinkle galėsime ir pasiskelbti kaip organų donorai – būtent tokią funkciją antradienį pristatė Mark Zuckerberg. Pasvarstymus apie šios galimybės pritaikomumą jau galite perskaityti TechCrunch svetainėje.
  4. “Twitter” taip pat šiek tiek atsinaujina – pranešama apie “Discover” funkcijos patobulinimą tiek pačiame Twitter.com tinklalapyje, tiek mobiliose programėlėse.
  5. Ar pastebėjote, kad “GMail” pradėjo jums siūlyti išversti laiškus į kitą kalbą? Tai ne sutapimas, o planuotas atnaujinimas – ši funkcija persikėlė iš “GMail Labs”.
  6. Apie “Pinterest” išgirstame vis dažniau – šįkart pasakojama apie didesnes galimybes pasidalinti nuotrauka iš “Flickr”, “Behance”, “Vimeo” ar “Youtube”.
  7. Kova prieš piratavimą pasaulyje tęsiasi – Didžiosios Britanijos ryšio paslaugų teikėjai nuo šiol turės blokuoti populiarųjį “The Pirate Bay”, tokiu būdu ši svetainė bus nebeprieinama jau trylikoje šalių.
  8. “Angry Birds Space” populiarumas rodo tikrai kosminius skaičius – 50 milijonų parsisiuntimų per 35 dienas.
  9. Dar viena nauja debesų talpyklos paslauga – LG Cloud. Taip pat iš šios kompanijos stovyklos įdomi naujiena apie tai, kad nuo “Windows Phone” bus judama prie simbiozės su “Android”.
  10. “Nokia” kompanija už 265 milijonus dolerių gali parduoti “Vertu” prekinį ženklą, po kurio sparnu parduodami labai brangūs ir ekskliuzyviniai telefonai – už kelis šimtus tūkstančių dolerių.

Ir desertui – nuotaikingas keturių “iPhone” teatralizuotas šou, kurį pavyko nufilmuoti tik iš 238 dublio. Geros darbo dienos!
 
Straipsnio autorius:
Povilas Korop Povilas Korop
http://www.reikiapuslapio.lt  ||  @povilask007  ||  Google+ profilis
Jau 8 metus dirbu prie web-projektų: tiek kaip programuotojas, tiek kaip projektų vadovas, tiek kaip savo laisvalaikio tinklalapių kūrėjas. Taip pat domiuosi tokiomis temomis kaip produktyvus darbo organizavimas ir naudingi web-servisai. Savo patirtį, žinias ir energiją stengsiuos perteikti FWD portale.
 
Rekomenduojame:
Kiti autoriaus įrašai Kiti kategorijos įrašai

Parašykite komentarą:

Jūsų vardas (privalomas): Jūsų el.paštas (neskelbsime): Jūsų tinklalapis (neprivalomas):
Komentaras:

Jūsų vardas (privalomas):


Jūsų el.paštas (neskelbsime):


Jūsų tinklalapis (neprivalomas):


Komentaras:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas