Ech, na ir penktadienio rytas – per vakar IT pasaulyje įvyko tiek daug visko, kad sunku buvo net atrinkti, kurias naujienas įtraukti į dienos dešimtuką. Na bet pabandykime apsistoti visgi ties svarbiausiais įvykiais, apie jas glaustai – jūsų dėmesiui.

  1. Pagaliau buvo oficialiai pristatytas ilgai lauktas ir anonsuotas “Samsung Galaxy S III” telefonas. Jau galite perskaityti išsamią apžvalgą mūsų portale arba nueiti į Engadget, jei labiau patinka skaityti angliškai.
  2. Išleista nauja vaizdų redaktoriaus GIMP versija 2.8 – galite paskaityti tiek oficialų pranešimą, tiek omgubuntu apžvalgą.
  3. “Facebook” atskleidė, kad jų akcijos bus pardavinėjamos už kainą nuo 28 iki 35 dolerių, o tai reiškia, kad pati kompanija bus įvertinta kiek žemiau, nei pradžioje buvo prognozuota – apie 70-90 milijardų dolerių. Bet kuriuo atveju, tai bus didžiausias JAV istorijoje IPO – palyginimui, 2004 metais “Google” buvo įvertintas “tik” 24 milijardais.
  4. Tęsiant socialinių tinklų temą, “LinkedIn” tampa vis stipresnis rinkos žaidėjas – skelbiama apie tai, kad jie nusipirko prezentacijų rodymo ir dalinimosi servisą “SlideShare” už 119 milijonų dolerių.
  5. Tuo pačiu “LinkedIn” paskelbė ir savo finansinius ketvirčio rezultatus – jie tikrai teigiami: pelnas siekia 188 milijonų dolerių ir padidėjo net 101 procentu, palyginus su praeitų metų pirmuoju ketvirčiu.
  6. Vis labiau populiarėjantis socialinio aktyvumo matuoklis “Klout” išleido savo API naują versiją – tai leis programėlių ir tinklalapių kūrėjams efektyviau panaudoti “Klout” funkcijas ir integruoti į savo sistemas.
  7. “Mashable” apžvalgininkai pastebėjo, kad naujai pristatyto “Samsung Galaxy S III” ekrane galima pastebėti “Flipboard” ikonėlę! Ar tai reiškia, kad populiariojo elektroninio žurnalo programėlė, kol kas išleista tik “iOS” sistemai, bus pristatyta ir “Android” įrenginiams? Belieka laukti žinių.
  8. Sensacingi tyrimo rezultatai iš “Symantec”: pasirodo, religinio ar panašaus ideologinio pobūdžio svetainės turi triskart didesnę tikimybę užkrėsti jus virusu, negu pornografijos tinklalapiai.
  9. Nors realios “Instagram” integracijos į “Facebook” mes dar nematėme, bet jau įdiegtas pirmasis panašus filtras į vieną iš socialinio tinklo aplikacijų.
  10. “Barnes and Noble” pradėjo agresyvų puolimą prieš savo konkurentą “Kindle”. Pristatydama vieną iš savo skaityklių “Nook Simple Touch with GlowLight”, kuri leidžia patogiai skaityti lovoje, nes skleidžia atitinkamą šviesą ir netrukdo aplinkiniams, kompanija reklaminiuose plakatuose paskelbė beveik dviprasmišką šūkį: “Atsiprašau, Kindle, tu tiesiog ne toks geras lovoje” (angl. “Sorry, Kindle, you’re just not that good in bed”.).

Ir, kaip jau tapo tradicija, prie naujienu dešimtuko pridedamas koks nors naudingas video. Šįkart – tai įdomi siūloma klaviatūros valdymo koncepcija “iPad” planšetiniams kompiuteriams. Ar norėtumėte tokios papildomos funkcijos?




 
Straipsnio autorius:
Povilas Korop Povilas Korop
http://www.reikiapuslapio.lt  ||  @povilask007  ||  Google+ profilis
Jau 8 metus dirbu prie web-projektų: tiek kaip programuotojas, tiek kaip projektų vadovas, tiek kaip savo laisvalaikio tinklalapių kūrėjas. Taip pat domiuosi tokiomis temomis kaip produktyvus darbo organizavimas ir naudingi web-servisai. Savo patirtį, žinias ir energiją stengsiuos perteikti FWD portale.
 
Rekomenduojame:
Kiti autoriaus įrašai Kiti kategorijos įrašai

Visi komentarai (2)
0
Me: (Reputacija: +22)
2012-05-04 12:11
padarykite gal kokia apklausa ar dar ka.. nes man jau baisu darosi.. vien apie soc tinklus.. as kazkodel isvis labai dvejoju, kad zmones neatsibodo dar tie soc. tinklai ir ar jie isvis jais labai jau naudojas..

0
Povilas Korop: (Reputacija: +533)
2012-05-04 12:26
Povilas Korop
Me:
padarykite gal kokia apklausa ar dar ka.. nes man jau baisu darosi.. vien apie soc tinklus.. as kazkodel isvis labai dvejoju, kad zmones neatsibodo dar tie soc. tinklai ir ar jie isvis jais labai jau naudojas..
Taip, naudojasi labai daug ir tas skaičius tik daugėja. Klausimas toks – apie ką tada patartum rašyti? Gal nori padėti rengti naujienų apžvalgas – atsiųstum tau įdomių nuorodų mums el.paštu, gal įtrauktume į pirmadienio seriją.

Parašykite komentarą:

Jūsų vardas (privalomas): Jūsų el.paštas (neskelbsime): Jūsų tinklalapis (neprivalomas):
Komentaras:

Jūsų vardas (privalomas):


Jūsų el.paštas (neskelbsime):


Jūsų tinklalapis (neprivalomas):


Komentaras:




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas