Kompanijos „Sony“ išmaniųjų telefonų padalinys pristatė du naujus telefonus – „Xperia go“ ir „Xperia acro S“. Šie telefonai yra išskirtiniai tuo, kad abu jie atsparūs vandeniui bei dulkėms.

„Sony Xperia go“

„Xperia go“ telefonas turi vidutinio dydžio (3,5 colių) „Reality Display“ ekraną, kuris turi 480 x 320 skiriamąją gebą. Šį išmanųjį telefoną „varys“ 1Ghz dviejų branduolių procesorius ir 512MB operatyviosios atminties (RAM). Tai pat šis telefonas turės 8 GB vidinės atminties (iš kurių prieinama apie 4 GB) ir 5 megapikselių kamerą su HD filmavimo galimybe bei LED blykste.

Taip, šis telefonas neatrodo labai išskirtinis – firminis „Sony“ dizainas ir eilinės vidutinio smartphon’o charakteristikos, bet… Šis telefonas turi vandeniui, dulkėms ir menkiems smūgiams atsparų korpusą, todėl jis gavo IP67 sertifikatą, kas reiškia, kad šis telefonas iš tiesų ganėtinai patvarus.
 

 

 

 

„Sony Xperia acro S“

„Xperia acro S“ turi didelį 4.3 colių, 1280 x 720 raiškos „Reality Display“ ekraną. Šis telefonas yra tarp vidutinio ir aukščiausio rinkos segmento, nes jis turi 1,5Ghz, dviejų branduolių procesorių, kurį naudoja ir „HTC Senation XE“. Tai pat „Xperia acro S“ turės 1 GB operatyviosios ir 16 vidinės atminties (vidinės atminties bus prieinama apie 11 GB). Šis „Sony“ išmanusis turi ganėtinai galingą 12 MP kamerą su LED blykste bei Exmor R jutikliu. Žinoma, telefonas turi ir Full HD filmavimo galimybę. Jeigu mėgstate „Skype“ vaizdo pokalbius, tai jums pravers ir priekinė HD kamera. Beje, šis išmanusis turi 1910 mAh talpos bateriją, todėl telefonas be laido turėtų išbūti gana nemažai laiko.

„Sony Xperia acro S“ kaip ir „Xperia go“ turi saugumo sertifikatą, tik čia jis kiek kitoks – IP57 ir IP55, o tai parodo, kad ir šis išmanusis yra atsparus vandeniui, dulkėms ir nedideliems smūgiams.

 

 

 

 

 

 

Abu šie telefonai yra ganėtinai galingi ir abu jie turi saugumo sertifikatus. Džiugu, kad abu šie išmanieji turės „Android Ice Cream Sandwich“ versiją, tiesa, „acro S“ turės naujausią „Android“ versiją, vos tik jis bus paliestas į prekybą, bet „Xperia go“ bus išleistas su „Gingerbread“ versija, tačiau su laiku ir šis telefonas gaus atnaujinimą. Naujieji „Sony“ gaminiai turėtų pasirodyti trečiame šių metų ketvirtyje, bet kaina kol kas nėra žinoma.

 
 
Straipsnio autorius:
Erik Murin Erik Murin
http://WinnerStart.com    ||  Google+ profilis  ||  ErikVanMuurin(eta)GMail.com
Esu išmaniųjų telefonų entuziastas ir ekspertas, bet skaitau ir apie kitas IT šakas - planšetes, Ultrabook'us ir t.t. Taip pat domiuosi Trance muzika bei krepšiniu.
 
Rekomenduojame:
Kiti autoriaus įrašai Kiti kategorijos įrašai

Parašykite komentarą:

Jūsų vardas (privalomas): Jūsų el.paštas (neskelbsime): Jūsų tinklalapis (neprivalomas):
Komentaras:

Jūsų vardas (privalomas):


Jūsų el.paštas (neskelbsime):


Jūsų tinklalapis (neprivalomas):


Komentaras:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas